Cariere

Suntem o echipa tanara, deschisa si dinamica.

Suntem preocupati sa ne dezvoltam in continuu si imbinam intr-un mod eficient paza umana prin intermediul agentilor de paza, bodyguarzilor, cu technica de securitate pentru a crea un sistem optim atat din punct de vedere al securitatii cat si din punctul de vedere al costurilor.

Daca esti  interesat de dezvoltarea performantei ai spirit intreprinzator,  esti  o fire responsabila, ai abilitati de  comunicare deschisa si doresti sa faci parte din echipa noastra te asteptam la un interviu.

VOG Sistem Activ cauta agenti de paza in Bucuresti in perioada 10.05.2017 – 01.08.2017

Descriere postului
Asigura in permanenta securitatea si paza printr-un serviciu prompt si eficient, respectand legea si standardele VOG Sistem Activ.

Principalele activitati desfasurate de agentul de paza sunt:
– Paza si protectia de persoane
– Paza cladiri birouri, blocuri, depozite, santiere, farmaciii
 -Paza institutiilor de invatamant (scoli, licee, gradinite)
 – Control acces in diverse locatii

Posturi disponibile:
Agent de paza – experienta minim 1 an
Agent de interventie – experienta minim 2 ani, 1,75 inaltime, carnet sofer, salariu atractiv
 –Sef de obiectiv – experienta 2 ani pe post similar

Pentru angajari sunati la  0785 256 833 / 0785 256 826 / 0786 178 735 , completati  formularul de mai jos selectand postul pentru care aplicati si atasati CV-ul sau trimiteti CV-ul la office@vogsistemactiv.ro .

Selecteaza postul dorit

Agent de pazaAgent de interventieSef de obiectiv

Incarca documentele